Wydarzenia

W dniach 18-29 Grudnia 2017. Biblioteka Szkoły Zarządzania nie będzie czynna.

 

10 maja 2017 (środa)
Dzień Dziekański
 
 

Zmiana  godzin dyżuru

dr Stanisławy Mielimąki   Wtorek  11.04.2017

      11.30 – 12.00

 

INTERNETOWE REWOLUCJE GOOGLE  

Internetowe Rewolucje to przede wszystkim dostępny dla wszystkich darmowy kurs online. W trakcie 89 lekcji, podzielonych na 23 tematy, studenci zyskują praktyczne umiejętności od ekspertów z branży marketingu internetowego. Każdy z tematów omówiony jest w kilku filmach wprowadzających i rozwijających dane zagadnienie. Łącznie to prawie 8 godzin materiałów wideo.

Po ukończeniu wszystkich lekcji na studentów czeka certyfikat od Google i IAB Europe potwierdzający zdobyte umiejętności i stanowiący cenny dodatek do CV na początek kariery. Dla najbardziej zaangażowanych zaplanowano w wakacje program mentoringowy. Naukę można rozpocząć na platformie pod adresem: g.co/InternetoweRewolucjeDlaStudenta

Korzyści dla uczelni

Promując Internetowe Rewolucje, uczelnia umożliwia studentom zdobycie praktycznych umiejętności i wiedzy niezbędnej na nowoczesnym rynku pracy.

A ponadto, dla uczelni, która pochwali się największą liczbą studentów z certyfikatem od Google przewidziano także nagrodę specjalną, którą jest Google Space (nagroda o wartości 30 000 zł). To przestrzeń zaprojektowana i wyposażona przez Google, przeznaczona dla studentów.

Szczegółowa informacja promująca inicjatywę znajduję się na stronie Biura Karier - http://bk.us.edu.pl/internetowe-rewolucje-google lub FB - https://www.facebook.com/biurokarier/?fref=nf